Yemek masasına şeffaflık getirmek

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Ben bir hane halindeyim için en yakın şeyin varlığı, şimdi bir meyve kasesi olarak kullandığım muhteşem, yakutlu kırmızı bir yumruk kabı. Gem benzeri niteliklerine, aynı yöntemin aynı yöntem değerine değer veriyorum, eğer orijinal bir yakut olsaydı, bana bırakılan süper büyüklükteki bir kokteyl halkasında.

Orijinal yakut taşlarının parıltısı kasemde hiçbir şey olmayabilir. Resim Vivian Lingard

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Punch kabı, bir setin bir parçasıydı, ancak kalan tek parçaların üç küçük, yuvarlak plaka içermesidir. Bir kraker bile bu zengin kırmızı arka plana karşı zarif görünüyor. Bu plakalar büyük olasılıkla Cam Yemek Takımı’nı, kristal net olsun ya da derin değerli taş renklerinde sevmemin nedenidir. Ancak, derin renklerde ayarlanmış modern, cam yemek takımı keşfetme olasılığı olasılığını biliyordum.

Kobaltın parıltılı küre

Bu yüzden, bir Walmart mağazasına girdiğimde hem de parlak kobalt mavisine bir kase bir kase gördüğümde heyecanımı düşünün. Tahıl veya çorba için kullanılabilecek kaseler, çapa hocking ile yapılır. Satın almak için dört tane aldım, ancak orada durmadım. Anchorhocking’in web sitesinde, büyük bir indirimde satan bir 18 parçalı yemek takımı vardı. Onu emretti. Walmart da aynı şekilde çevrimiçi olarak ayarlanmıştır.

18 parçalı bir varlık kobalt mavi yemek takımı seti 29.99 $ ‘a satıyor, anchorhocking.oneida.com/ adresinden 78 dolardan azaltıldı.

Cam yemek yeme ile ilgili mükemmel bir şey son derece ucuz. 18-20, – veya 24 parçalarda gördüğümüzler 60 doların altında. Bu düşük fiyat için, güzel davetkar bir tablo ayarlayabilirsiniz. Cam tabakları susturulduğundan, kobalt mavi seti bile alçakgönüllülüğün bile olgunlaşmamıştır – cam olmayan bir setten ekleyebileceğiniz her türlü yemek takımı ile çatışmazlar.

Bir bütçede cam yemek takımı

Ankraj Hocking’in koleksiyonlarında bulunan bir başka mavi yemek takımı, sitesinde 49 $ ‘dan satılan 24 parçalı Rio kıyı mavisidir.

Karalamak

Cam yemek takımı koleksiyonları, akşam yemeği masasına bir sanatçı ekleyen kare şekli için yerlere sahip görünüyor. Libby, aynı şekilde büyük bir Amerikan cam üreticisi, düz bir heykel gibi görünen açık, kare kümesi var.

Kare sadelik, 29.99 $ için hedef tarafından satılan Libbey 12 parçalı yemek takımı setinin bir parçası olan bu parçaları açıklamak için en iyi yöntemdir.

İşte bir fikir: Kobalt Mavi setinden parçalar alırsanız, temiz cam parçaları ekleyin (beyaz için harika bir stand olacak) yanı sıra, herhangi bir cam olmayan kırmızı yemek takımı ile onları karıştırın, sunum için çalışır. Yaz tatillerini kutluyor.

Cam yemek takımı setlerini kullanmak için hangi fikirlere sahipsiniz?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *