Haftanın Sanatçısı – Peachbeach Illustrators

Bugün blogumuzda Haftanın Sanatçısı adlı yeni bir bölüme başlıyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, bir sanatçıya veya grafik endüstrisi üzerinde bir etki yaratan ya da gelen ya da gelen ya da öznel ama son derece haklı nedenlerden dolayı özel bir beğeniyi aldığımız bir sanatçıya sahip olacağız. Konuklar olarak illüstratörler, grafik tasarımcılar, karikatüristler, çekmeceler, görsel sanatçılar ve orijinal bir ifade silahı ile bir yaşam biçimi olarak sanat örneği olan herkese sahip olacağız. Bununla birlikte, lütfen ilk konuklarımıza hoş geldiniz:
Peachbeach Illustrators
Peachbeach, Berlin, Almanya – Attila Szamosi ve Lars Wunderlich’ten grafik tasarımcılar ve illüstratörlerin ikilisidir. Kentsel sanat ve grafiti çizimleri konusunda tutkulular, ancak birçoğu iyi bir partiyi tanıtmakla ilgili her şey, bir davul çok daha kesin olarak. Sadece pazarlama materyallerinizi tasarlamalarını sağlamak için bir DNB partisi yapmak isteyeceksiniz, bu kadar iyi!
Portföyleri sergiler, Almanya, Fransa, Çin’deki yayınlar için röportajlar, Almanya, Avusturya ve Danimarka’daki etkinliklerde ve kendi ülkelerindeki diğer birçok kişiyle doludur. Ayrıca Google, Siemens, Amazon, Dell, Nike ve Redbull’u keşfettiğimiz birçok müşteriden bahsediyorlar. Bu mükemmel bir portföy ama çalışmalarına hayran olmak çok daha heyecan verici. Threadless, Lafraise, Designbyhumans ve çok daha fazlasında yer aldı. Size gösterdiğimiz şeyden yeterince alamayacaksanız, Flickr, Facebook, Twitter ve Behance hesaplarını taciz etmek için ücretsiz hissedin. Zamanınızın her dakikasına değer!

Berliner Headlinercover İllüstrasyonlar Vehicles Reslasyonlar Nike ShirtsHeartpipe Threadless Slownberliner HeadLineRexberLineReverybody Bir DJ – LAFRAICEACCUMUTEPHASENLAND POSTERGETAROOND POSTERBTW_FLYER
Barbarelrafitch İngiltere ve Dell

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *