Her şey gitmeli!

Blog arkadaşı Nora, eBay’de küçük bir desen elimine yapıyor – buradaki listelerini kontrol edebilirsiniz.

Şimdi hepiniz, profesyonel desen satıcıları için sevdiğimden başka bir şeyimin olmadığını biliyorsunuz, ancak birileri bana “koleksiyonlarından bazılarını” sattıklarını söylediğinde kalbimin hızlanacağını itiraf etmeliyim. Bunun nedeni, doğru ya da yanlış, çünkü işleri pişmanlıkla sattıklarını düşünüyorum, çünkü sadece bir yere ihtiyaç duydukları için pişmanlık duydukları için pişmanlık duydukları için, ne sattıkları şeyden korkuyor. (Nora’nın durumunda gerçek gibi görünüyor – yukarıda güzel desen, ne?)

Madenin bu inancı, emlak satışlarını düşündüğümde saçma bir uç noktaya taşınır – demek istediğim, hadi, bu şeyler tutmaya devam ediyor! İnanılmaz derecede harika olmalı! Ve kaç kez, sadece yıkama ve aşınma polyester 1970’lerin ev alanlarından oluşan bir satışa girdiğim önemli değil, TV rehberinin arşiv sorunları (“Patron kim?” Daima belirgin bir şekilde görünüyor) “Dikiş makinesi” reklamda listelenmiş olsa da, inanmaya devam ediyorum.

[Elbette, çok kötüyüm – öylesine kötülük, eğer kalıpları ve emlak satışını sorarsam, onları dışarı attıklarını söyleyecek kadar aptalım, çok üzgünüm, her zaman söylerim “Oh, bu çok kötü – biliyorsun , bu kalıpların bazıları her biri 30 dolar ya da daha fazlası için gidiyor! ” * Bilirsem bile * Muhtemelen 80s-puf kollu monavirlik bir kutu attı. Böyle bir coşkulu davranışları, kendi tarafındaki * cezalandırılmalıdır *.)

Ama bu desene geri dön. Çocuk, bu boyunduruğu seviyorum! Bunu kırmızı düğmelerle bir kömür gri bir şekilde yapar ve kırmızı bir kemerle (ancak kırmızı ayakkabılarla) giyerdim. Çok tatlı!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Neden Sadelik PrintSew Desenlerini Yeniden Olmayacağım 13, 2012 “Desenler”
“Vintage desenler neden bu kadar pahalı olan” bir misafir rant? 17 Temmuz 2008 ile 116 yorum
Bir dikiş makinesi nasıl seçilir MachineJanuary 3, 2008 ile 79 yorum

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *