Klasik Beyaz İş Tişörtüne 5 Alternatifler

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Kadınların iş tişörtleri söz konusu olduğunda, trim ve özel beyaz düğme aşağı, bazı büyük kilometre saati verdiği bilinmektedir. Nötr bir zımba olarak, ofis için kapmak kadar kolay ve gidebilir. Sonsuz karışımları ve eşleşme değeri için temel bilgilere doğru yer çekiyoruz, ancak bu şekilde üniformalı bir rut içinde sıkışıp kalmak da kolaydır.

Gerçek şu ki, neredeyse zahmetsiz ve denenmiş ve gerçek go-to-to için değiştirilebilir tonlarca küçük varyasyonlar var. Sorun şu ki, bazen, inanılmaz alternatifleri fark etmemiz için çok meşgulüz ya da sıkışmışız. Nihayet bir zamanlar çalışmak için neler giyeceğiniz konusunda endişelenmek isteyen ya da haklı bir hafta sonu zevk mi?

İş elbisenizin güncellenmesinde küçük kayma olsa da büyük avantajlara sahip olabilir. Belki de kolay bir gardırop değişikliği, ihtiyacınız olan haftada sadece haftada bir alıcı olabilir. Ya da belki de bu yeni pozisyon için öne çıkmanıza yardımcı olmak için biraz dikkat. Size, güvenilir beyaz iş tişörtünüz olarak aynı kolaylığı sunan bir avuç seçenek sunmak için buradayız – mola odasında ve ötesinde parlamanıza yardımcı olacak küçük bir bükülme ile.

Bayan İş Gömlekler: 5 Seviyoruz

Poplin gömlek

Çizgili Kırılmış Popover Gömlek, $ 23.99, Gap

Tüm düğmeyi tamamen en aza indirdiğinizde veya ortadan kaldırdığınızda, poplin, alışkın olduğunuz siluet için güncellenmiş bir alternatiftir. Bir mandalina yakası, pin sıkışmış önlüğü önden veya bu tişörtünün geleneksel versiyonunuzdan ayırt etmesine yardımcı olan diğer detayları arayın.

Tunik

Donna Karan Uzun Kol Tunik, 47,25 $ (Satışta), Son Çağrı

İnce bir pantolonu daha uzun süre biraz daha uzun bir uzunlukta tetikleyerek iş kıyafetlerinizin oranları ile oynayın. Tunikler, aynı miktarda Lehçe ile biraz daha fazla konfor sunar.

Sarma ön üst

Düğmeli ön yüzey şal çizgili üst, 13 $, shein

Siluetleri sarın, şeklinizi çok şık bir şekilde değiştirmek için müthiş bir yol olabilir. bir kalem etek veya ince kesilmiş pantolon ile çift.

Boxy keten üst

Çan kollu çizgili keten gömlek, $ 34.65 (satışa göre), son arama

Doğal yaz alternatifi, serin, keten bir üst ve bu booky yineleme, tüm bu düğmelere ultra çağdaş bir alternatiftir.

Tişört elbise

1901 Kravat bel shirtdress, $ 71.04, Nordstrom

Sadece düğmeyi bırakamaz mısın? Harika, bu faturaya uyuyor. Kelepçeli ve yakalı sevginizi eşit derecede klasik bir tişört elbise ile göbeğini uzatın. Beyinsiz bir şey gibi görünüyor, ama bu senin dolabında zaten yoktu, yaptın mı?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *