Ticaretin Aracı: Fiverr

İşinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olduğunu buldunuz – ya da hayatınızı bir şekilde çok daha sorunsuz çalıştırdınız? Çok uzun zamandır ticaret özelliğinin bir aracı yoktu!
En yeni bulgum, tescilli dosyalar ve benzerleri ile çalışıyorsanız, kuşkusuz sınırlı kullanıma sahip olabilecek Fiverr – ancak yazılım problemlerini, PDF sorunlarını ve daha fazlasını onarmak için en sevdiğim araç. İşte öncül: Çeşitli serbest çalışanlar (dünyanın her yerinden) başlangıç fiyatı için çeşitli “konserler” sunuyor – tahmin ettiniz! – 5 $. Birisi vardı:
Tuhaf olan muazzam bir excel grafiğini temizleyin
Benim için 10 sayfa el yazısı notlar yazın
Bir kitabın 3D görüntüsünü oluşturun
Bir JPG ve PDF’yi bir doktora birleştirin
Lulu’da basılmış bir kitap alabilmem için bir milyon pdf sayfasını düzeltin/doğru bir şekilde yeniden boyutlandırın (boyut gereksinimlerinin tuhaf olup olmadığını veya sahip olduğum PDF sayfalarının tuhaf olup olmadığını unutuyorum. Gün içinde tüm yemek dergilerimi bastırdım ve hepsini önemli bir Redweld’de tuttuğum, her zaman onları bir şekilde bağlamayı planladığım (hem başarıyı kutlamak hem de onlara tekrar başvurabilmek için). 400’den fazla sayfadan fazla! Eşimi benim için pdfing’e tatlı konuştum (teşekkür ederim, hunny!) Ve sonunda onları Lulu’da basılmayı seçtim. Bağlı kitap 27 dolar gibi bir şeydi ve velobinding’den çok daha iyiydi ‘D aslen niyet ediyordu. Biliyorum: Topal bir proje gibi geliyor ama aslında bitmiş üründen gerçekten memnunum, bu da Redweld’in (ve daha güzel) yaklaşık 1/4 büyüklüğünde.)
Kişisel bir şirket kartı için bir Photoshop sorununa yardım edin
Ne yaparsam yapayım, Shutterfly’de en iyi görünmeyen bir fotoğrafı ve benim bir fotoğrafı iyileştirme/renkle bir photoshop/jpg sorununu düzeltin.

Cidden, yapılması gereken bir şey düşündüğüm ve Google sayfaları ve gizli yazılım menüleri aracılığıyla saatlerce harcamak için istekli olduğum bir şey değil – ve çok sayıda şifre paylaşmadan/izin vermeden kolayca dış kaynak kullanabilir – o zaman kontrol ediyorum Fiverr’da ve yeterince eminim, birisi 5 dolara düzeltmeyi sağlıyor. (Elance ve O-Desk aracılığıyla bir ton serbest çalışan da kiralayabilirsiniz, ancak bunlardan işe aldığım bazı serbest çalışanlarla karışık başarı elde ettim. (Ama sonra daha büyük işler aradım/daha karmaşık bunlar aracılığıyla görevler.)
Okuyucular, herhangi bir görevi (kişisel veya profesyonel) serbest çalışanlara dış kaynak kullanmaya çalıştınız mı? Hangi görevleri dış kaynak kullanırsınız? Biriyle iTunes kütüphanesini temizleyen (benim dağınık!) Veya eski fotoğrafları veya bunun gibi bir şeyi düzenleme/düzenleme/etiketleme ile başarılı oldu mu?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *