Tişörtler için Alpha Q!

Burada, bilgilerini güzel sanatlar ve çağdaş tasarımda komik kullanan bir grup grafik sanatçımız var. İnanılmaz derecede kolay ama gizli bir şekilde rahatsız edici olanları başardılar. Alpha kelimesi, bu tasarımlar kadar komik değil, tamamen farklı şeyler düşündüreceğinden beri ilk saniyede anlamadığımı söylemeliyim. Ve sonra Q beni güldürdü, çünkü gerçeği söyleyen kirli şakaları seviyorum. Ve “oyunuz için Alpha Q” da böyle!
Tasarımlarında, sokak sanatı, vintage rock gömlekleri ve – evet – tipografi ile karıştırılmış pop kültürü görüyorsunuz! “Yaramaz bir sanat eseri” için dikkatlice düzenlenmiş her şeyden biraz.
Bunları bir tişört üzerinde giymek için bu saldırıyı bulamıyorum çünkü yeterli mizah anlayışı olanlar için yapılırlar ve bunu kişisel olarak almama zekası. Ve kırılmış hissedenler – gerçekten yumruk çizgisini aldıklarını sanmıyorum.
Alpha Q’nun 8 tişört var ve hepsi başlamak oldukça güzel; Ayrıca hem erkeklerle hem de kadınlarla gerçekten iyi oturan V yaka tişörtleri var. Yani bunun için kudos! Tasarım açısından favorim “oyunuz için alfa q” olmalı, ama Mint’i sevdiğim için “bir içki için alfa q” için gideceğim.
Çok aktif bir topluluğa ve en komik yayınlara sahip oldukları havalı Facebook sayfalarına göz attığınızdan emin olun; Onları bloglarında aynısını yapmaya teşvik edin ve elbette onları Twitter’da sohbet edebilirsiniz!
Maruz kalan cilt bakımı
Bir Votealpha q için Votealpha Q için Alpha Q Long TimeAlpha Q Long TimeAlpha Q Bir DrinkZP8497586RQ için

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *