Daha Midriff! (Tabii ki kaplı.)

Bir şey dikkatimi çektiğinde, hızlı bir şekilde çalkalanmıyorum. Bu, esasen birkaç hafta geri yayınladım. -Gerçek olarak francis tarafından ekleyebilirim).

Eğer bir büstü 32 giyebilirseniz, yoksa sınıflandırın, seçin. Kutu-Plise etekinin ne kadar sevimli göründüğünü tam olarak bakın!

Gerçekten diğer elbiseyi keserim (oh, cehennem, fotoğrafı tekrarlayacağım) bir renkte popin içindeki “Yaşlı Kadın Lavanta” diyelim. Aynı şekilde “orkide” veya “bu renk erin de ölüm gibi göründüğü bir renktir.” Ben saygın bir muslin yapacağımızı ve her zaman EeeEvi’yı yüzümden uzak tutmak için her zaman siyah bir hırka giyebileceğimizi düşünüyorum. Black Rickrack Trim’i orta dikişler boyunca yanı sıra önün yanı sıra yan yana (yan yana) parçalarının yanı sıra, ne düşünüyorsunuz?

Neden onu aldığımı anlamıyorum, doğuştan gelen sapkınlık duygusundan ve 1 / yd olduğunun gerçeği. Yemin ederim, 1 $ / yd kadar uzaktan giyilebilir bir şey koy. Aslında, uzaktan giyilebilir olması bile gerekmez; Sadece beni * düşünmek zorunda * düşünün * uzaktan giyilebilir, yirmi yanardöner pembe madeni paillette triminin yirmi çimleriyle, bir yıldan fazla bir süredir devam ettim ve hala bir şey yapmadım. Asla, hiç dikmediğim çılgın örgülerin yanı sıra … Oh, iyi. Sorunun kabul edilmesini kabul etmek demek, onu çözmeye yönelik ilk adımdır.

Bugün NY Moda Haftası hakkında bloglamaya başlamak için. Yarın olması gerektiğine inanıyorum. Sonra tüm moda haftası fenomeninin sansasyonel bir exegezisi için ayarlayın! Ya da değil.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Crowdsourcing renk seçenekleri 11, 2008
Hangi ageoctober 14, 2009 ile hareket ediyorum 37 yorum
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *