İpliksiz Satış: Noel Tee Sessizlerinden Önce Yeni Baş Ağrısında% 25 İndirim

Noel T-Shirts Öncesi Baş Ağrısında% 25 İndirim
Sadece “Noel’den Önce Kabus” adlı adı beni korkutuyor, ancak düşünebileceğiniz bir nedenden dolayı değil. Bu bana tam olarak zamanın nasıl geçtiğini hatırlatıyor. Sadece dün hızlı bir yaz satışı duyuruyordum ve şimdi başlıkta Noel kelimesini içeren bu (harika) iş parçacığı satışımız var. Buna tam olarak nasıl geldik?
Tüm Tim Burton hayranlarının anladığı gibi, diğerlerinin de keşfedeceği gibi, stil gerçekten sonbahar içindir, kabaklar, perili evler, kafatasları, hayaletler ve Jack Skellington’un yer aldığı stiller.
Yaklaşan Cadılar Bayramı (ve Noel) tatilinin ardından Burtonesque detaylarıyla dolu bazı ürünleri takmak müthiş bir etkinlik. O zamana kadar hala uzun bir yöntemimiz olduğunu anlıyorum, ancak daha sonra daha iyi, değil mi? Gerçek sebep, tüm bu stillerin yepyeni olduğu gerçeği olabilir, bu da bu kült favorilere ellerinizi almak için çok daha büyüleyici. % 25 indirim hiç de kötü değil!
Asla koleksiyondan birini seçemem, bu yüzden işte birçoğu rastgele. Tim Burton’ı pop kültür tarzı bir simge olarak kuran son derece önemli animasyon karakterleri ile, yolunuza çıkan fantastik orijinal kıyafetlere sahip olacağınız her şeyi seçin.
Satış 30 Eylül’de sona eriyor.

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *