Yanlış menü.

Bay DressAday’ın yanı sıra her zaman belirli bir kanton restorana gitmek için kullandığım için. (Bu, yanmadan önce olurdu.) Personel, “somurtkan” da olumsuz derecede tuttu ve tüm konumu, erken sömürgeci formica’da süslenmiş, ancak yemek yüce idi. İdeal menüden satın alıyorsanız. Gittiğinizde, size bir devasa kırmızı tabloid boyutu temel Çin restoran menüsü, PROP SUEY ve yumurta kızartılmış pilav ve Whatot’u verdiler. Ostentatiously, bir tarafa bir taraftan bir tarafa almanın yanı sıra, bir rapor klasöründe gerçekten çok yazılı sayfa olan küçük kırmızı menüyü satın alıyordunuz. Bu, çevre dostu soğan ile istiridye füme olan menü ve zencefil yanı sıra gevrek parçalanmış kemiksiz tavuk.

Her neyse, bu konumu birisine önerdiğimizde, onlara menü protokolünü sağlamayı hatırlayamadım. Açık olduğunu düşündük – lekesiz totem menüsüne bir göz atın, ayrıca siyah fasulye ve sarımsak sosu ile renksiz olan menüden satın aldığınız menüden satın aldınız mı? NO. Dolayısıyla, dünyanın en kötü GENEL TSO kanatlılarına sahiptiler (belki de bir Szechuan Paket servisi konumundan satın almak için arka kapıyı dışarı çıkardılar. Ne düşünüyorduk?

Bunların hepsi, özgürlük baskılarını sevdiğimi belirttiğimde, bu elbise gibi şeyleri belirtmediğimde son derece uzun bir yöntemdir. Bu, burada ideal olan Özgürlük Genel Mso kümes hayvanı. Bunu böyle bir şey sevdiğimi belirtiyorum: ya da bu: ya da bu:

Halen özgürlük yaptığım tüm özgürlük malzemeleri.

Bu elbise? Korkunç değil, ancak o da harika değil. Mediokre paket servisi olan genel tso tavuğunun sartorial eşdeğeridir. Aynı şekilde, Sierra Publish Ticaret Şirketi’nde, hiçbir zaman hiçbir şey alamama rağmen beni büyüleyen bir katalogda 50 dolar. Herkesin sıcak kakao ile kaldığı yerine, pratik insanlar gibi gerçekten harika kurabiyelerin yanı sıra herkesin ülke kayak yaptığı bir J. Peterman Bizarro dünyası gibi. Size tam olarak BİZARRO’nun tam olarak nasıl bir kavramını sağlamak için, kataloğun dört sayfa çorap vardır – ve sadece elbiselerden biridir. İrlanda’dan ithal edilen ergonomik şekilli çoraplar ihtiyacım olan gün, daha az, daha az, “inç kare başına 2250 döngü” ile, bu demek olursa olsun, resmen endişelendiremeyecek kadar önemli bir şeyim olmadığı gündür. Sadece beni gerçekten daha uzun süren, normalde çorapları satın almaya götürür. Tam olarak beni hedefe götürmeye ne kadar sürer. (Ve biliyorum, biliyorum, hepsi, hepsi tamamen bu çoraplara sahip olsaydınız, ohmigod’ın hipotermisinden öldüğünü tam olarak nasıl öykülerdir. Kuru kadar kuru olduğu gibi bir gorp yedin. Sorun değil. Sana inanıyorum.)

Böylece: Özetlemek: Tüm özgürlük iyi değil; Özel menüden eşyaları istiyorsun. Arzu ediyorum Hong Min Chinatown’da yeni bir yer keşfedecekti, zaten.Socks komik. Özellikle geeky çorapları.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Gowns Vol’un gizli ömrü. 7AUGUST 30, 2006WITH 35 yorum
Rant-Tastice Konu # 143: “Uçaklarda Ne Giymeli” 25 Haziran 2007
Gowns Vol’un gizli ömrü. 9 December 4, 2006

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *