Güzellik Icon: Billie Tatil

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Billie Holiday adı, her yaştaki insanlar tarafından bilinir ve özelliklerin bazıları tarafından bilinmese bile, herkes müzik için gerekli olduğunu biliyor. Bilmeniz için çok daha fazlası, Jazz’a katkısını bile söyleyebilir ve sonsuza dek müziği değiştirdi.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Afetten tecavüzden korunmuş bir hayatı vardı ve erkeklerle yetişkin olarak insanlarla nüfuzlu ilişkiler için bir çocuk olarak ihmal etti. Uyuşturucu bağımlılığı, daha sonraki yıllarda parasını, sağlığını ve hatta sesini bir dereceye kadar çıkardı. Başka bir müzik simgesinin son geçişi ile Whitney Houston paralellikler çizmek kolaydır. Her iki kadın da 17 yaşında progigies olur ve müzik endüstrisi üzerinde derin bir etki yaratıyor ve daha sonra da çoğunlukla uyuşturucu bağımlılığının elinde bulunuyor.

Billie tatil tarzı

İmza bak

Billie Holiday, genellikle kafasının tarafını süsleyen çarpıcı beyaz çiçeklerle resimde gösterildi. Kraliçe Latifa ve Aktris Paula Patton da dahil olmak üzere görünüşe sahip olan daha sonraki yıllarda çok sayıda ünlü olan ikonik hale gelen bir görünümdür.

Saç ve makyaj

Billie, tercih edilen saç modeli üzerinde tipik olarak bir yan örgü ya da daha kısa bir kıvırcık yapmakta vurgulanmış doğal bir görünüme sahipti. Ayrıca tam dudaklarını derin, ruj tonları ile vurguladı. Küpeler ve kolyelerle, tipik olarak basit bir cazibe için yapılan bir seferde bir parça ile erişti.

Hayvanların sevgisi

Başkalarıyla tanınan ilişkileri olan çok sayıda insanda olduğu gibi, bir hayvanın arkadaşlığı müthiş bir rahatlık, koşulsuz sevgisi, sadakati ve özveri olabilir. Billie tipik olarak evcil hayvanlarıyla resimlendirildi ve bunun zor yaşamı boyunca en azından insanın en iyi arkadaşının sevgisine sahip olduğunu bilmek güzel.

Squidoo.com, Born-today.com, En.Wikipedia.org, TodaythismusicianDied.Blogspott.com, Worldtop.org, Myspace.com, IslandMix.com, airjudden.tripod.com, Projects.Latimes.com, Todaymismusciancied.blogs.com .fr, devotedpics.com, lyricsfreak.com ve celebsblog.com

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *