Noel’in 2. Günü’nde: Ücretsiz Kart Şablonları

Tatil Freebies: Ücretsiz Kart Şablonları
12 günlük ücretsiz Noel kaynakları ile tatillerde devam eden bir trend izlemeyi düşündüm. Sayı rastgele değil. Bildiğiniz gibi, popüler şarkıdan ilham alıyor ve şimdi çok daha ticari bir bağlamda kullanılıyor. Sezonun ana kutlamasına, Noel Günü’ne bir geri sayım görevi görür. Bunu yapmak konusunda isteksizdim, çünkü bu 12 günün daha derin, dini bir anlamı var. Bugünün bağlamında kullanılan, bu orijinal anlamı gizler. Öte yandan, faydalı içeriği sezonun ruhuna bağlamak için harika ve organize bir yoldur.
Bu nedenle, size ücretsiz tatil kaynaklarıyla dolu 12 makale vereceğim. Çünkü bu, hiçbir ip eklenmeden verme zamanı olmalıdır. Yılda en az bir kez, bir ay boyunca, daha fazlasını vermeliyiz, çok daha hoşgörülü olmalı, çok daha fazla dinlemeliyiz ve karşılığında hiçbir şey beklemeliyiz.
İlk gönderi tamamen ücretsiz etiketlerle ilgiliydi. Şimdi, en sofistike ve hoş yollarla yaratılan isteklere ve kişiselleştirilmiş düşüncelere odaklanma zamanı. Bu ücretsiz kart şablonları herkesin beğenisine sahip olacak. Stiller komik ve oynaktan minimalist ve zarif arasında değişir.

Hepsi yazdırmaya hazırdır ve belirtilen yerlerde kişisel amaçlar için kullanılmalıdır. Atıf vermeniz gerekse de, Freepik kartlarını ticari amaçlarla kullanabilirsiniz.

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *