Kate, Saray Noel öğle yemeği için pembedir

Duchess, günümüzün yıllık Noel öğle yemeği için şenlikli pembeyi giydi.

Kraliçe, her yıl Buckingham Sarayı’nda etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Öğle yemeğinden sonra ev başlığı evinin bu resimdeki Prenses Charlotte’i görebilirsiniz. Nanny Maria Borrallo da bugün elimizdeydi.
Getty Images’tan Gömde

Saray kapılarında toplananlara bir dalga ile düşes.
Getty Images’tan Gömde

Merhaba’den daha fazlası!:

Her yıl 25’ine kadar olan Majesteleri, ailesinin genişletilmiş üyeleri için büyük bir öğle yemeğine ev sahipliği yapıyor. Monarch, sadece anında ailesine katıldığı Sandringham’a çekilmeden önce, hükümdarın tüm akrabalarını yakalaması bir şans.

Saray Noel süsleri birkaç hafta oldu.

Noel ağaçları Buckingham Sarayı’na geldi!
Mermer salonu şenlikli sezon için dönüşüyor. #Christmas #buckinghampalace pic.twitter.com/bsdfvwbacn

– The Royal Ev (@royalfamily) 4 Aralık 2018

Bu yıl Tatiller boyunca Palace Resepsiyonlarında servis edilen lezzetli muamelelerin bazıları için Royal Hanehalkı tariflerini paylaştı. “Noel’deki Kraliyet Mutfaklarının İçinde” başlıklı bir fonksiyonda, Kraliyet Şefleri tarafından yapılan bazı tatlılar hakkında kontrol edebilirsiniz. Kraliyet Hanehalkı Hesabı, “Kraliyet Pasta Şefleri, bu Noel saraylarında tutulan festival resepsiyonlarının her biri için 1.200’den fazla kıyma üreteceklerini” tweetled.

Hamur işleri, günümüzün partisi değil, zamanlanmış resepsiyonlar içindir; Olayda ne sunulduğunu anlamıyoruz. Öğle yemeğinin her zaman son derece iyi katıldığını anlıyoruz. Uygun olmak, sarayda gelen Royal Hanehalkı üyelerinin görüntüleri, Windsor’dan öğle yemeğinde gelen Edinburgh Duke ile başlıyor.

97 yaşındaki Dük’ün ev fonksiyonlarında görmek harika. Sonra Dük, Sussex’in düşesinin yanı sıra.

Getty Images’tan Gömde

Prenses Anne sarayı bırakıyor.
Getty Images’tan Gömde

Prenses Anne’nin kocası, Amiral Sir Timothy Laurence, yürüyerek bıraktı.
Getty Images’tan Gömde

Mike ve Zara Tindall.
Getty Images’tan Gömde

Sonbaharın yanı sıra Peter Phillips öğle yemeğinden sonra ayrılırken.
Getty Images’tan Gömde

Sophie, Wessex’in yanı sıra kadın louise Windsor.
Getty Images’tan Gömde

Prenses Beatrice.
Getty Images’tan Gömde

Kraliçe kuzeni, Gloucester Dükü, eşi birgitte.
Getty Images’tan Gömde

Gloucester’ın genç kızı, kadın, Camsor, Hubby George Gilman’ın yanı sıra buckingham Sarayı’ndan ayrıldıkları çocuk lyla’yı arttırdı.

Burada, Lord Frederick Windsor’un karısını, Sophie Winkleman’ı, saraydan ayrıldıkları gibi görüyorsunuz.
Getty Images’tan Gömde

Prens’in yanı sıra Kent’in prenses Michael.
Getty Images’tan Gömde

Telegraph’ın Kraliyet Bülteni için oluşturulan Camilla Tominey üzerinden Kraliçe’nin Noel için planları hakkında daha fazla.

92 yaşındaki hükümdarın, kralın haçından kralın Lynn’sine kadar trene binmesi bekleniyor, böylece Norfolk’ta yaklaşık 35 sevdikleriyle ilgili tüm son dokunuşlara yardımcı olmak için Norfolk’ta olabilir.

Şimdi Kate’nin giydiği kısa bakmamız için.

Pembe bir bluz ya da elbisesindeydi.

Ashley facebook’ta önerildi 2011 yılında Prens Philip için doğum günü yemeğine yıpranmış Stella McCartney elbisesi olabilir. (Jane’in Berkshire’den Buckingham Post’a kadar fotoğrafları var.) Bana bugün gelen fotoğraftaki materyaller gibi görünüyor. Matte, McCartney elbisesi ile gördüğünüz parlaklık olmadan. Boğazda bir fırfır veya başka bir malzeme yönü var.

Bu görüş biraz farklı bir açı sunar.

Bu noktada, giysi resmen bir UFO’dur.

Bu öğleden sonra düşkün tarafından giyilen küpelerle ilgili olan bu ayrı bir gizem olabilecekleri var. Başlangıçta, Ocak ayında İsveç turunda ilk kez görülen IN2Design Baroque Pearl Küpeleri (152 $) olduklarını düşündüm. Ancak bugün yıpranmış küpelere bakıldığında, çemberler In2Design tarzından farklı görünüyor. İnci aynı şekilde IN2Design çifti üzerinde eksik olan küçük bir altın kapağı vardır.

Küpe Güncellemesi: İsveç’ten gelen Hi-RES görüntülerini keşfetmeye geri döndüm ve şimdi Kate’nin Ocak ayında giydiği aynı parayı giydiğini gördüğünü gör. Aşağıda İsveç’ten solda iki görüntü görüyorsunuz; Hoop’un arkasını açıkça gösteriyorlar, bugünün küpeleriyle aynıdır. Her türlü karışıklık için herkese özür dileriz! Bugünden indirdiğim resimde sadece son derece farklı görünüyordu; Girdiniz için herkese teşekkürler.

Küpeler üzerinde fazladan bir not: Valerie, kendi sahibi olduğunu söyleyerek yorum yaptı.Küpeler ve bu IN2Design çiftidir.

Meghan’ın hangi Meghan’ın yönettiği konusunda yayınımızın yanı sıra George’daki son derece kısa yayınımızın yanı sıra Charlotte, Kate’nin çocuklarının burada giydiği şeydir.

Bağlantı:

Günlük postanın hikayesi burada; Günlük aynanın korunması burada

Ainhoa Barcelona’nın Merhaba! Hikaye burada; İnsanların slayt gösterisi burada; Popsugar’s Gallery burada; Çarşı burada bir galeri var; fug kızlar yayınlandı burada

94Save

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *