Kız Rehberi: Sütyen Boyutu Nasıl Ölçülür

Şimdiye kadar, parmağınızın anında yanlış boyutta sütyen giyen yüzde 80’in üzerinde kadın istatistiklerine sahip olacağınızdan eminim. Ayrıca, başka türlü fantastik bir kıyafetin sadece bir uyumsuz sütyen yüzünden korkunç göründüğü bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz. Bugün, bu sorunu üstleneceğiz ve size sütyen boyutunun ve diğer çeşitli yönlerini nasıl ölçeceğiniz hakkında çok daha fazla şey anlatacağız. Bağlı kalın!

[Ayrıca okuyun: iç çamaşırı kılavuzu: vücut tipiniz için iç çamaşırı]

Yanlış boyutta Telltale işaretleri:
İdeal boyuta girmeden önce, önce sütyeninizde neyin yanlış olduğunu anlayalım. İdeal boyutu mı giyiyorsunuz yoksa aslında bir uyumsuz mu? Bazı kırışıklıklar, bir sürme bandını, göğüslerinizin kenarları, kaymalarını veya kollarınızı kaldırdığınızda sütyen yürüyüşü gösteren fincanlar gibi birkaç Telltale işaretini tanımaya başlarsanız oldukça basittir. Bu sorunlardan herhangi biri sizi rahatsız ederse, eski sütyenlerinizi çöp kutusuna atmanın ve yenileri için alışveriş yapmanın zamanı geldi. Ancak, bu sefer sütyen ölçümleri mükemmel olurdu.
Kaynak: Aahintimates.wordpress.com Neden ölçmelisiniz?
Sütyen boyutunuzu nasıl ölçeceğinizi neden bilmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Evet, kişinin kendi büyüklüğünü ölçmenin hantal ve zor olduğunu kabul ediyorum ve bir yakalama 22’den başka bir şey değildir. Kesinlikle sadece doğru ölçümlerinizi alabilen, aynı zamanda fincan boyutunu ayarlamanıza yardımcı olan uygun bir uzman çağırabilirsiniz. Gerektiğinde bant boyutu. Bununla birlikte, boyutunuz asla aynı kalmaz ve kilo almanıza veya kilo almanıza, kaslara ve diğer çeşitli faktörlere göre değişir. Kendi başınıza ölçmeseniz bile, bilgi bir dahaki sefere sütyen alışverişine gittiğinizde ideal olanı seçmenize yardımcı olacaktır!

Kaynak: Cosmopolitan.com Evde sütyen boyutunu nasıl ölçecek:
Sutyen boyutunu ölçmek bir sanattır – bir bilim değil! Ve bu sanat uygulamanızla ustalaşabilir. Sütyen boyutunu nasıl çözer, iki adımdan oluşur: bant boyutunuzu ölçmek ve ardından fincan boyutunuzu.
Bant boyutunuzu bulmak için bir ölçüm bandı alın ve göğüs kafenizin etrafına sarın. Şimdi eşit ve doğrudan büstünüzün altına yerleştirin. Sütyen bandınızın kaldığı yer. Tek bir sayı almanız durumunda, bir sonraki eşit sayıya yuvarlayın. Numarayı hem belleğinizde hem de başlık altındaki bir yeri kaydedin – bant boyutu.

Kaynak: Bigcommerce.com [SC: Mediad]
Şimdi ölçüm bandını göğsünüzü yukarı doğru bantın büstlerinizin en dolu kısmında olacak şekilde adım atın. Bantın güvenli ve rahat olmasına dikkat edin, ancak sıkı değil. Şimdi fincan boyutunuzu elde etmek için bant boyutundan bant boyutunu düşürün. Örneğin, bant boyutunuz 32 ve büst boyutu 35 ise, farkları 3 olurdu. Bu nedenle fincan boyutunuz 35C olacaktır. Bant boyutu gibi sayıyı fincan boyutu olarak kaydedin.

Kulağa temel geliyor ha! Ancak, bant patlama konumlandırılmazsa, kendiniz için yanlış bir boyut elde edersiniz. Bu nedenle, birkaç kez ölçerseniz ve her seferinde ideal numarayı vurduğunuzdan emin olursanız akıllı olacaktır. Uygulama ile ideal numaraları bir seferde alacaksınız!
Kaynak: WikiHow.com Emnatındaki Araçlar:
Kendini ölçmek oldukça eczersiz ve sonra boyutu hesaplamak! Panik yapmayın ve her şey yoluna girin! Müthiş düşünceli bir insan için Tanrı’ya şükürler olsun, tüm zor işleri yapmak için sütyen boyutu ve sütyen boyutu hesap makinemiz var. Her ikisi de çevrimiçi olarak mevcuttur ve her ikisine de kolayca erişebilirsiniz. Grafiğin bir çıktısını alıp sizin için kolayca erişilebilir olursa olsun yapıştırabilirsiniz. Ya da daha da iyisi, çevrimiçi hesap makinesindeki numaraları besleyin ve numarayı ekranınızda yanıp söndürün.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *